Expertcommissie COINS-CB-NL

De expertcommissie van COINS-CB-NL verzorgt het dagelijks beheer en actualisering van de standaard, binnen de kaders van het door de Beheercommissie vastgestelde werkplan.

Expertcommissie COINS-CB-NL

Bart Bink
Braindex
bart@bink.nu
Elisabeth Klören
CROW
Hans Schevers
Building Bits
hans@buildingbits.nl
Henny Stolwijk
ZZP-er
Henny Stolwijk@bimloket.nl
Leo van Ruijven
Croonwolter&dros
leo.vanruijven@croonwolterendros.nl
Michel Bohms
TNO
michel.bohms@tno.nl
Mick Baggen
Rijkswaterstaat
mick.baggen@rws.nl
Niels Hoffmann
Provincie Noord-Holland
hoffmannn@noord-holland.nl
René Wubbels
Lid op persoonlijke titel
rene.wubbels@prorail.nl
Wouter Lubbers
Semmtech
wouterlubbers@semmtech.nl