Beheercommissie NL/SfB

De Beheercommissie NL/SfB ontwikkelt het jaarplan voor NL/SfB en behandelt voorstellen van de Expertcommissie.

Beheercommissie NL/SfB

Alexander Hoos
Kuijpers
Namens: Installatietechniek
ahoos@kuijpers.nl
Arisca Droog
Schiphol
Namens: opdrachtgevers
arisca.droog@schiphol.nl
Daniel Delfin Goncalves
Bremen Bouwadviseurs
Lid met oog op: kosten
daniel.delfin@bremenba.nl
Erik van `t Hof
Rijksvastgoedbedrijf
Namens: Overheid/Beheer
erikvant.hof@rijksoverheid.nl
Gert Koutstaal
Ketenstandaard
Productmanager
gert.koutstaal@bimloket.nl
Radboud Baayen
Ketenstandaard
Expert
r.baayen@ketenstandaard.nl
Sebastiaan Prenen
Klous + Brandjes BouwAdvies
Namens: Ontwerp
Dik Spekkink
BIM Loket
Begeleiding
dik.spekkink@bimloket.nl
Yvonne Van Zanten
BIM Loket
Secretariaat
secretariaat@bimloket.nl