Beheercommissie VISI-COINS

De beheercommissie VISI-COINS besluit voor welke projecten budget vrijgemaakt wordt uit het jaarlijkse beheerbudget van COINS.

Beheercommissie VISI-COINS

Elisabeth Klören
CROW
elisabeth.kloren@crow.nl
Erik van `t Hof
Rijksoverheid
erikvant.hof@rijksoverheid.nl
Frits Erdmann
f.erdmann@abt.eu
Jur Niewold
Rijkswaterstaat
jur.niewold@rws.nl
Niek Pluijmert
INQA
pluijmert@inqa.nl
Niels Reyngoud
Provincie Gelderland
n.reyngoud@gelderland.nl
Ron Brouwer
Movares
ron.brouwer@movares.nl
Ronald Zandbergen
Gemeente Rotterdam
rr.zandbergen@rotterdam.nl
Suzan van der Broek
Gemeente Amsterdam
s.van.den.broek@amsterdam.nl